Wstecz

O projekcie

Aplikacja mobilna dla regionu turystycznego Hradecko powstała w ramach projektu "Hradecko – kierunek dla turystów 3 tysiąclecia ", nr rej. CZ.1.13/3.2.00/37.01346, którego pomysłodawcą jest Stowarzyszenie kulturalno-edukacyjne, s.r.o. - współfinansowane z regionalnego programu operacyjnego NUTS II Połnocny-wschód.

Celem tego projektu jest stworzenie bezpłatnej mobilnej strony internetowej oraz aplikacji, – turystycznego przewodnika, ułatwiającej turystom nawigowanie po terenie regionu Hradecko,co w efekcie pozwoli na wyszukiwanie celów turystycznych w ich okolicy z zamiarem poprawienia jakości pobytu zwiedzających i ewentualnie wydłużenia ich pobytu przy użyciu szerokiej oferty usług i celów turystycznych w danym regionie turystycznym.

TOP NUTS II SeverovýchodEU

 

 

 

 

Zasady ochrony danych osobistych

Aplikacja korzysta z geolokacji jedynie w celu określenia położenia użytkownika, w celu narysowania na mapie i określenia odległości w stosunku do wyszukiwanych obiektów. Dane o położeniu użytkownika nie zostały z aplikacji nigdzie wysłane ani zgromadzone.

Jeśli nie chcesz korzystać z geolokacji, mozesz ją wyłączyć.